Nero BackItUp

Nero BackItUp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,380
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nero Inc.

Nero BackItUp programı sayesinde her türlü verinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Nero BackItUp kullanıcıların kıymetli verilerini yedekleme şansı sunan bir program. Bildiğiniz gibi kullanıcılar bilgisayarları üzerinde çok sayıda kişisel bilgi depoluyor. Bu durumun kaçınılmaz bir sonucu olarak bu bilgilerin güvenliği en önemli konulardan biri haline geliyor. Verilerin sistem arızasına bağlı olarak ortadan kaybolmasını engellemek için piyasada çok sayıda veri yedekleme programı mevcut.

Nero BackItUp da bu programlardan bir tanesi ve kullanıcılarıa sahip oldukları verileri kısa sürede yedekleme şansı sunuyor. Program eşliğinde verilerinizi CD, DVD ve Android mobil cihaz gibi harici depolama cihazlarına yedekleyebilirsiniz. Elbette bilgilerinizi yerel olarak saklama şansına da sahipsiniz fakat bu seçeneği pek tavisye etmiyorum. En nihayetinde sisteminizde bir arıza meydana gelirse bilgileriniz yine zarar görecektir.

Uygulamanın en dikkat çeken noktaları arasında otomatik yedekleme periyotları geliyor. Bu özelliği kullanarak kendinize yedekleme periyotları seçebilirsiniz. Bu özelliğe ek olarak yedekleme planınızı kendi isteğiniz üzerine gerçekleştirme şansına da sahipsiniz.

Başarılı ve güvenilir bir program olan Nero BackItUp verilerini güvenli bir şekilde saklamak isteyen kullanıcılara hitap eden bir yazılım.