Multcloud

Multcloud

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 474
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aomei Technology Co., Ltd.

Multcloud, tüm bulut dosya depolama servislerini tek bir yerden kontrol edebileceğiniz kullanışlı bir web servisidir.

Multcloud, kullanıcıların halihazırda kullanmakta oldukları Dropbox, Google Drive, Box, SkyDrive ve benzeri bulut dosya depolama servislerinin tamamını tek bir yerden yönetmelerine olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir web servisidir.

Tamamen ücretsiz bir web servisi olan Multcloud'un en güzel özelliklerinden bir tanesi şüphesiz ki tüm bulut dosya depolama servislerinizi tek bir yerden kontrol edebilecek olmanız ve farklı dosya depolama servisleriniz arasında kolayca dosya transferi işlemlerini gerçekleştirebilmeniz. Hem de farklı servisler arasındaki dosya transfer işlemleri sırasında herhangi bir şekilde dosyaları bilgisayarınıza indirerek tekrar diğer servise yüklemenize gerek kalmadan.

Servisin arayüzü her ne kadar çok işlevsel görünmüyor olsa da kullanımı oldukça pratiktir ve her farklı bulut dosya depolama servisi için farklı sekmeler kullanılarak, kullanıcıların üzerinde çalışmak istedikleri servise kolayca ulaşmaları sağlanmıştır. Dosya yükleme işlemlerinin dosya yöneticisi yardımıyla gerçekleştirildiği servis üzerinde ne yazık ki sürükle bırak desteği yer almamaktadır.

Ayrıca farklı hesaplarınız üzerinde tek seferde dosya arama işlemi yapabileceğiniz servis bu yönüyle de oldukça dikkat çekmektedir ve kullanıcılara inanılmaz bir kolaylık sunmaktadır. Özellikle birden çok dosya depolama servisi kullanan ve aradığı dosyaların hangi servis üzerinde olduğunu karıştıran kullanıcıların çok işine yarayacak olan bu özellik, servisi bir adım öne çıkarmaktadır.

Yeni bir web servisi olan Multcloud şu an için herhangi bir masaüstü veya mobil uygulamaya ne yazık ki sahip değildir ama ilerleyen zamanlarda kullanıcılara bu tarz özelliklerin sunulacağına eminim.

Sonuç olarak Multcloud, kullanıcıların sahip oldukları tüm dosya depolama servislerini tek bir yerden yönetmek için tercih edebilecekleri başarılı bir servis olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.