Ninja Blade Türkçe Yama

Ninja Blade Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,042
  • DOSYA BOYUTU 1.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Ninja Blade Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe olarka oynayabilirsiniz

Ninja Blade Türkçe Yama eğer aksiyon dolu bir oyun olan Ninja Blade oyununu Türkçe olarak oynamak isterseniz kullanabileceğiniz bir Türkçe dil paketidir.

Ninja Blade bize kahramanımızı 3. şahıs bakış açısını kullanarak yönetme imkanı veren bir aksiyon oyunuydu. Oyunda bir biyolojik saldırıya maruz kalan bir şehrin hikayesi konu alınmaktaydı. Bu biyolojik saldırı sonucu şehrin sakinleri korkunç yaratıklara dönüşmekteydi. Biz de oyunda bu saldırının kaynağını bulmaya ve salgını durdurmaya çalışan bir ninjayı kontrol etmekteydi. Ninjamız üstün yeteneklerle donatılmış bir kahramandı. Farklı silahları üstün yetenekleriyle kolayca kullanabilen kahramanımız devasa bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşarak bize heyecanlı anlar yaşatmaktaydı.

Ninja Blade genel olarak sinematik anlatımı tercih eden bir oyun. Bu nedenle oyunun hikayesini daha iyi anlamak için bu sinematik sahnelerdeki altyazıları Türkçe hale getirmemiz gerekebiliyor. İşte Oyunçeviri ekibi tarafından yayınlanan bu yama oyundaki menüleri ve altyazıları Türkçe hale getiriyor. Yama Türkçe karakterleri de desteklemekte.

Not: Yamayı oyunun kurulu olduğu klasöre kurmanız gerekmektedir. Yamanın kurlumundan önce oyunun kurulu olduğu klasörü olası uyumsuzlukları önlemek adına yedeklemenizi tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.