NITBits Free Uninstall

NITBits Free Uninstall

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 617
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NITBits Inc

NITBits Free Uninstall ile istenmeyen programları bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz

Not: Programın indirme bağlantısı Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için program kaldırıcılar kategorisine göz atabilirsiniz.

NITBits Free Uninstall program kaldırma konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir program kaldırma aracıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken bilmediğimiz kaynaklardan yüklediğimiz programlar kötü amaçlı yazılımlar içerebilmektedir. Bu yazılımlar işletim sisteminizin bazı özelliklerini devre dışı bırakarak bilgisayarımızın gerektiği gibi çalışmasını engellerler. Bu nedenle Windows'un kendi program kaldırma arayüzünü kullanamayız ve işletim sistemimizin düzgün çalışmasını engelleyen programları kaldıramayız.

İşte NITBits Free Uninstall bu tip durumlarda size oldukça yardımcı olacak bir program kaldırma aracıdır. NITBits Free Uninstall bilgisayarınızda yüklü yazılımları listeler ve bu yazılımlardan kötü amaçlı olanları kaldırmanıza yardımcı olur. Program bu listede yer alan yazılımlar arasında arama yapmanıza da imkan tanır. Bu sayede aradığınız yazılıma daha kolay bir şekilde ulaşarak bu yazılımları hızlıca kaldırabilirsiniz.