No Man's Sky

No Man's Sky

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 849
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hello Games Ltd

No Man's Sky, 10 Ağustos itibariyle PC ve Playstation 4 üzerinden oynanabilecek, keşfetme ve maceraya dayalı bir oyundur.

No Man's Sky, Hello Games tarafından geliştirilen ve 10 Ağutos 2016 itibariyle oynanmaya başlanabilecek, keşfetme ve maceraya dayalı bir oyundur. 

Mobil oyunlarla ön plana çıkan Hello Games'in yeni ve büyük projesi No Man's Sky, ilk gösterildiğinde grafikleri ve renkleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Gösterilen ilk küçük videonun ardından detayları da gelmeye başlayan oyun, 2016'nın en çok beklenilen oyunları arasında kendisine yer bulmuştu. Hele de ağustos gibi neredeyse hiç oyunun çıkmadığı bir zamanda gelecek olmasıyla, oyuncuların dikkatini daha da çekmişti.

No Man's Sky, temelde bir keşfetme oyunu. Oyuncular bir uzay mekiğinin içerisinde, oyunun devasa haritasında rastgele bir yerde başlıyorlar. Başladıkları noktadan sonra ki amaçları ise evrenin merkezine ulaşmak. Bunun için ise sayısı 18 kentilyona ulaşan gezegenleri gezmeleri, karşılarına çıkan diğer gemilerle savaşmaları ve ticaret yaparak, kendi gemilerini geliştirmeleri gerekiyor. 

Devasa boyuttaki bir haritanın rastgele bir noktasından başlandığı için No Man's Sky her oyuncuya bambaşka bir macera sunuyor. Dahası bir kere oyunu bitirip, evrenin merkezine ulaştığınızda, oyunu tekrar tekrar oynama şansınız da oluyor. Haliyle bir kere ödeme yaptıktan sonra onlarca kez oyunu bitirmeniz ve hepsinde çok farklı heyecanlar yaşamanız mümkün. 10 Ağustos 2016 itibariyle PC ve Playstation 4 oyuncularının oynayabileceği bu oyuna kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.