NoBlackWallpaper

NoBlackWallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 285
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici comphilip

NoBlackWallpaper ile etkinleştirilmemiş Windows kopyanızın siyah masaüstü arkaplanını değiştirebilirsiniz

NoBlackWallpaper, etkinleştirilmemiş Windows duvar kağıdı değiştirme konusunda size yardımcı olacak küçük ve ücretsiz bir programdır.

Etkinleştirilmemiş Windows kopyalarında masaüstü arkaplanı tamamen siyah bir duvar kağıdı ile değiştirilmektedir. Çoğu kullanıcı için can sıkıcı bir şey olan bu durumu NoBlackWallpaper ile kolayca değiştirebilirsiniz. Siyah duvar kağıdını değiştirme işlemini birkaç tıklama ile halleden NoBlackWallpaper rasgele bir Bing görselini indirerek otomatik olarak duvar kağıdınız yapar. Vista ve üzeri sistemlerde NoBlackWallpaper pencere rengini indirilen duvar kağıdı ile uyumlu olacak şekilde otomatik olarak hesaplar. NoBlackWallpaper indirdiği duvar kağıtlarını ekrana sığdırabilir, uzatabilir, döşeyebilir ya da ortalayabilir.

NoBlackWallpaper belirleyeceğiniz zaman aralıklarında duvar kağıdını otomatik olarak değiştirir ve karşınıza siyah ekran çıkmasını engeller. NoBlackWallpaper etkinleştirilmemiş Windows kopyanızı daha iyi görünecek şekilde düzenlemenize imkan veren kullanışlı bir uygulamadır. Yerel konumları destekleyen uygulamanın ayarlarından bulunduğunuz konumu seçerek bu bölgeye özel duvar kağıtlarını indirebilirsiniz. Uygulamanın ayarlarına görev çubuğundaki program simgesi üzerinden erişilmektedir.

Açık kaynak kodlu uygulama herhangi bir reklam içermemektedir.