Norton Online Backup

Norton Online Backup

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,908
  • DOSYA BOYUTU 5.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Symantec Corp.

Norton Online Backup sayesinde bilgisayarınızdaki tüm veriler online hesabınızda yedeklenerek istediğiniz bilgisayara geri yüklenebiliyor. Türkçe desteği olan programın kullanıcıya sunduğu 25 GB'lık alandaki verileri istediğiniz kişiyle p

Norton Online Backup tüm dosyalarınızı internet ortamında yedekleyerek geri yüklemenizi sağlıyor. Böylece dosya, fotoğraf, müzik, video gibi dökümanlarınız internet ortamındaki 25 GB'lık güvenli bir alanda sizin için saklanabiliyor. Bu sayede istediğiniz anda internete bağlı bir bilgisayar üzerinden geri yüklemeniz mümkün hale geliyor.

Program hem Windows hem de Mac ortamında sorunsuz çalıştığı için farklı işletim sistemlerinde çalışan 5 farklı bilgisayarın yedeğini tek hesap üzerinden alabilir. Güvenlik için Norton Online Backup 128-bit SSL ve 256-bit AES şifrelemelerini kullanıyor. Program size 25 GB'lık bir paket halinde satılsa da online alanınızı artırmanız mümkün. Bu alandaki yedekleri arkadaşlarınız veya ailenizle de paylaşabilirsiniz. Program kurulumundan hemen sonra otomatik olarak yedeklerinizi alabilir veya elle ayarlama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yedek alacağınız kendinize özel alan Türkçe ve basit bir şekilde tasarlanmış. Tüm ayarlamaları bu sayfa üzerinden düzenleyebiliyorsunuz.

Verilerinizin otomatik olarak belli aralıkarda yedeklenmesini sağlayarak veri kaybını önleyebileceğiniz Norton Online Backup kullanıcıları yedek alma ve veri kaybetme dertlerinden tamamen kurtarıyor.

ÖNEMLİ! Programa erişebilmek için bir Norton hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bu sebeple direk üretici sayfasına yönlendirilecek ve formu doldurduktan sonra programı bilgisayarınıza indirebileceksiniz. 30 günlük kullanım süresinde online yedekleme alanınız 5 GB ile sınırlıdır.

Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Vista, 7 ve Mac OS X 10.5 ve üstü

İnternet Tarayıcıları:
Microsoft Internet Explorer 6.0 ve üstü
Firefox 2.0 ve üstü
Safari 3.0 ve üstü>