ochDownloader

ochDownloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,388
  • DOSYA BOYUTU 18.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ochDownloader

ochDownloader sade arayüzü, ücretsiz oluşu ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken bir dosya indirme yöneticisidir.

ochDownloader açık kaynak kodlu, sade tasarımlı ve çok işlevsel bir dosya indirme yöneticisidir. Ücretsiz bir yazılım olan ochDownloader diğer birçok yazılımda olduğu gibi karşınıza rahatsız edici reklamlar veya reklam pencereleri sunmamaktadır.

Aynı zamanda kuruluma ihtiyaç duymayan ochDownloader'ı çıkarılabilir bir sabit disk veya daha kolay şekilde bir usb bellek aracılığıyla sürekli olarak yanınızda taşıyabilir ve indirme işlemlerinizi hızlı bir şekilde ochDownloader ile gerçekleştirebilirsiniz.

Arayüzü olması gerektiği gibi olabildiğince sade ve temiz bir şekilde tasarlanmış. Araç çubuğu üzerinde bulunan butonların ne işe yaradığı oldukça anlaşılırdır ve kullanımı çok kolaydır.

BitShare, Depositfiles, FileFactory, GameFront, JumboFiles, Mediafire, Netload, Putlocker, RapidShare, SendSpace, Sourceforge, Uploaded, Youtube, ZippyShare gibi dosya paylaşım ve video sitelerinde bulunan indirme linkleri kopyalayarak bekleme yapmadan anlık olarak indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece anonim hesaplar ile yukarıda saydığımız sitelerden indirme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ochDownloader, premium hesap özelliklerini desteklememektedir ama açık kaynak kodlu bir yazılım olmasından dolayı en kısa zamanda bu tarz geliştirmelerin yapılacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Özellikle birçok kullanıcının Youtube üzerinde izlediği videoları bilgisayarlarına indirmeyi çok sevdiğini düşünürsek, bu noktada ochDownloader ile Youtube üzerinde izlediğiniz videoları istediğiniz kalitede ve formatta bilgisayarınıza indirme şansına da sahip olacaksınız.

Aynı anda 20'ye kadar farklı dosya indirme seçeneği sunan ochDownloader ile dosya indirme hızınızı da limitleyebilirsiniz. Rahatsız edici reklamlar içeren ve karışık arayüzleriyle sizi yoran dosya indirme yöneticilerinden sıkıldıysanız ochDownloader'ı mutlaka denemelisiniz.