OCZ Toolbox

OCZ Toolbox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,409
  • DOSYA BOYUTU 5.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OCZ

OCZ markalı SSD'lerin sürücü yazılımlarını güncellemek ve bakım yapmak için bu programı kullanabilirsiniz.

Son yılların en dikkat çeken donanımlarından bir tanesi de SSD sürücüler ve bu sürücülerin sahip oldukları çok yüksek dosya transfer hızları sayesinde bilgisayar kullanım deneyiminde büyük farklar meydana gelebiliyor. Ancak bu cihazların içerisinde yüklü gelen sürücüler her zaman en iyi şekilde olmayabiliyor ve güncellenmeleri gerekiyor. Aksi taktirde donanımın eskime hızından tutun da performansına kadar onlarca farklı değişiklik meydana geliyor. Her zaman en güncel firmware'ı cihazda tutmak için de üreticisine uygun bir bakım yazılımı gerekiyor.

OCZ marka SSD'ler için hazırlanan OCZ Toolbox uygulaması, cihazınızın sürücülerinin her zaman en güncel olan versiyonda kalmasına yardımcı oluyor. Böylece her zaman SSD'nizden en yüksek performansı alma şansını yakalıyorsunuz. Bunun yanında ek bakım araçları ve güvenlik önlemlerini de içerisinde bulunduran program sayesinde her zaman OCZ markalı SSD'nizin en iyi ve güvenli şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer siz de OCZ SSD'lerden birine sahipseniz direkt olarak cihazı takıp sürekli kullanmak yerine bakım programınızı yüklemeyi unutmayın.