OmniBus

OmniBus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 152
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Buddy Cops, LLC

OmniBus bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

OmniBus ilginç oyun mekaniklerine sahip olan ve heyecanlı bir oynanış sunan bir otobüs simülatörü olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu farklı otobüs oyunu bize evrenin en gelişmiş otobüsünü kontrol etme imkanı vermekte. İnsanoğlu tarından geliştirilmiş en gelişmiş otobüs olan OmniBus o kadar güçlüdür ki hiçbir güç onu durduramaz. Yani otobüse bindiğinizde fren yapıp yavaşlamanız mümkün olmuyor. Bu da oyuncuların önüne çılgın mücadeleler çıkarıyor. Otobüsünüz sürekli yol alırken kaza yapıp felakete yol açmamak için çabalıyorsunuz.

OmniBus mizahi bir hikayeye de sahip. Otobüse bindiğimizde çeşitli görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. Şeytana hizmet eden düşman otobüsleri yok etmek, kaos zamanlarında dünyaya barış getirmek, uzay mısırlarını hasat etmek ve astronotları düğünlere yetiştirmek gibi destansı görevler oyunda bizi beklemekte. Bunun yanında OmniBus içinde oyunculara farklı oyun modları da sunuluyor.

OmniBus bize bir çizgi filmi anımsatan 3 boyutlu grafiklerle donaatılmış bir oyun. Eğer farklı bir otobüs kullanma deneyimi yaşamak isterseniz OmniBus'ı deneyebilirsiniz.

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme