oO

oO

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 130
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rainbow Train

oO, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz minimal bir tasarıma sahip olan zorlu beceri oyunudur.

oO, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri, minimalist tasarımıyla dikkat çeken zorlu bir klasik oyundur.

Pivvot ve Super Hexagon gibi efsane oyunlardan ilham alınarak geliştirilen oyunda amacınız, oyun ekranı üzerinde yer alan dairelerin iç bölümünde ve dış bölümünde engellere takılmadan hareket ederek bölümleri tamamlamaktır.

Basit bir mantık üzerine kurulu olsa oyunu oynamak için gerçekten sağlam sinirlere ve kedi gibi reflekslere sahip olmanız gerekiyor. Bunlara sahip olsanız bile işinizin çok kolay olmadığını söylemeliyim. Çünkü bir noktadan sonra daireler arasında ierlemeniz gerçekten çok zorlaşıyor.

Dairelerin içine girmek veya tekrar dışına çıkmak için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzun veya tabletinizin ekranına dokunmak. Bu noktada kontrollerin bununla sınırlı olması biraz olsun işinizi kolaylaştıracak.

Zorlu yetenek veya beceri oyunlarının üstesinden gelmeyi seviyorsanız oO mutlaka denemeniz gereken yapımlardan bir tanesi. Tabii bu noktada gereğinden fazla sinirlenerek akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir yere fırlatmamaya dikkat etmelisiniz.