Oposoft YouTube To iPhone Converter

Oposoft YouTube To iPhone Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 345
  • DOSYA BOYUTU 14.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oposoft Inc

Oposoft YouTube To iPhone Converter ile YouTube videolarını iPhone'nizle uyumlu hale getirebilirsiniz

Oposoft YouTube To iPhone Converter YouTube video indirme ve YouTube video dönüştürme işlemlerinin yanısıra kullanıcılara video düzenleme konusunda da yardımcı olan kullanışlı bir video indirme programıdır.

Oposoft YouTube To iPhone Converter favori YouTube videolarınızı internet üzerinden indirerek bilgisayarınıza kaydetmektedir. Daha sonra bu videoları iPhone'nizle uyumlu olacak dosya formatlarına dönüştürebilen program iPhone'nizde internet olmasa bile YouTube videolarını seyretmenize yardımcı olur.

Program YouTube üzerinden indirilen videoları iPhone ile uyumlu olan MP4, H.264, 3GP ve 3G2 formatlarına dönüştürebilmektedir. Birkaç tıklama sonucu gerçekleştirebileceğiniz YouTube video indirme işlemi oldukça pratik ve zahmetsizdir. Video dönüştürme işlemi öncesi kalite yaralarını belirleyebilmeniz de mümkündür.

Oposoft YouTube To iPhone Converter sunduğu video düzenleme seçenekleriyle benzerlerinden ayrılmaktadır. Video kesme aracı sayesinde videolarınızın uzunluğunu ayarlayarak istenmeyen bölümleri çıkarabilir, video kırpma aracıyla videonun ölçeğini ayarlayarak istediğiniz şekilde boyutlandırabilir, video efekti ekleme özelliği sayesinde videonuzun renk ayarlarıyla oynayarak çeşitli video efektleri uygulayabilirsiniz.