OptinMaster

OptinMaster

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 225
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OptinMonster

Profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanan formları içeriğinize ya da sayfalarınıza ekleyerek, ziyaretçi etkileşiminde bulunabilirsiniz.

OptinMonster eklentisiyle tek satır kod yazmadan, profesyonelce hazırlanmış formlar oluşturup, WordPress web sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizle etkileşim kurabilirsiniz.

Bir web siteniz varsa, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların geri dönüşü çok önemli bir unsurdur. Ziyaretçinin geri dönmesi için gereken ana nedenlerden bir ya da birkaçını karşılarsanız, ki bunlar genellikle içerik, etkileşim vb. türden şeyler. Bu şekilde kemik bir ziyaretçi kitlesine ulaşabilirsiniz. OptinMonster adlı WordPress eklentisi de bu amaca hizmet etmesi için geliştirilmiş bir form eklentisidir.

Tek bir kod satırı bile yazmadan, profesyonelce tasarlamış formlar oluşturabiliyorsunuz. Hedef kitleye ulaşmanız için bu durumu kendi lehinize çevirebilmek de bu eklentiyle mümkün. Örneğin, kullanıcı davranışlarını ölçmek adına testler sunabilir, geri dönüş sağlayacak anketler hazırlayarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Oluşturduğunuz çeşitli formların istatistiksel verilerini de sizlere gösteren eklenti, bu sayede sizin nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini de netleştiriyor diyebilirim. Çeşitli özelliklere sahip 4 farklı paket sunan eklenti Basic, Plus, Pro ve Ultimate lisanslarını bizlere sunmuş. Bu lisansların fiyatları da sırasıyla 49, 99, 199 ve 499 dolar şeklinde sıralanıyor.

İçeriğinizi zenginleştirmek ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıların size geri dönüş sağlaması ya da sitenizi sık sık ziyaret etmesi gibi durumlar üzerinde oldukça büyük bir etkisi bulunan OptiMaster eklentisi kesinlikle denemeye değer diye düşünüyorum.