Orb

Orb

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,147
  • DOSYA BOYUTU 29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Orb Networks

Orb bilgisayarınızı dijital bir vericiye dönüştürerek medya dosyalarınıza internete bağlanabildiğiniz her türlü ortamdan ulaşmanızı sağlıyor. Ücretsiz olan programla isterseniz tanıdık ve arkadaşlarınızla bilgisayarınızdaki film,

Orb programıyla Windows işletim sistemiyle çalışan ve hızlı bir internet bağlantısı olan bilgisayarınız üzerinden streaming yoluyla veri akışı sağlayabilir ve bilgisayarınızı bir dijital istasyon gibi kullanabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdaki film, video, müzik, fotoğraf ve televizyon yayını gibi verilere dışarıdan internet bağlantısı olan bir cihazla erişebilirsiniz. Aynı yolla arkadaşlarınızla bu verileri paylaşmanız da mümkün. Bilgisayarınız üzerinden verilerinizi paylaşmak istediğiniz kişiler kendilerine açtıkları Orb hesabıyla bilgisayarınıza erişebilir.

Ücretsiz olan Orb servisinden yararlanmak için programı bilgisayarınıza kurduktan sonra Mycast üzerinden kişisel hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Sistemin mantığı bilgisayarınız üzerinden sizin erişebileceğiniz bir yayın kanalı oluşturmaktan geçtiği için bilgisayarınızı hep açık tutmanız ve verim alabilmek için hızlı bir internet bağlantısına sahip olmanız şart. Bu işlemlerden sonra laptop, mobil telefonlar, oyun konsolları gibi aklınıza gelen her tür internete ulaşılabilen cihazla istediğiniz yerden bilgisayarınızdaki medya dosyalarını hesabınız üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.