Order & Chaos 2

Order & Chaos 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 343
  • DOSYA BOYUTU 1832.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Order & Chaos 2 ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu

Order & Chaos 2 oyunculara güzel görünümlü ve zengin içerikli bir rol yapma oyunu deneyimi sunan bir MMORPG.

Windows 8.1 ve üst versiyonlarına sahip bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online RPG olan Order & Chaos 2'de fantastik bir dünya ve macera bizi bekliyor. Oyunun başlangıcında bir önceki oyunun sonlanışına tanık oluyoruz. Bu sahnede bir kahramanı yönetiyoruz ve aldatılarak dünyaya kaosu getiriyoruz. Ortaya çıkan bu karmaşayla birlikte yeni oyunumuz da başlıyor. Dünyayı bu kaostan kurtarmak için yeni bir kahraman yaratıyoruz. Seçebileceğimiz ırklar İnsanlar, Orklar, Elfler, Mendeller ve Order & Chaos 2 ile birlikte gelen Kratan ırkları. Bu ırklardan birini seçtikten sonra kahramanımızın cinsiyetini, görünümünü ve sınıfını seçiyoruz. Kahraman sınıfları okçu, savaşçı, büyücü, keşiş ve kan şovalyesi başlıkları altında toplanıyor. Bu sınıflar kendilerine has yeteneklere ve oyun stillerine sahipler.

Order & Chaos 2'in geniş açık dünyasında oyuna başlayacağımız bölgeyi seçtikten sonra görevleri yapmaya başlıyoruz. Görevleri tamamladıkça farklı ödüller ve tecrübe puanı kazanarak seviye atlamaktayız. Atladığımız seviyeler yeni yetenekler öğrenmemizi sağlıyor. Zindanlara girerek bölüm sonu canavarlarıyla savaşıp büyülü eşyaların peşinde koşabiliyoruz. Eğer diğer oyuncularla karşılaşmak isterseniz oyunun PvP modunda takım tabanlı savaşlar veya düellolar yapabilirsiniz.

Order & Chaos 2 içerisinde kendi silah ve ekipmanlarınızı üretip geliştirebilir ve diğer oyuncularla ticaret yapabilirsiniz.