Osmanlılar

Osmanlılar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 214
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Okan Besli

Osmanlılar, Osmanlı İmparatorluğun'da tahta çıkan padişahları sırası ile birlikte gösterip padişahlar hakkında gerekli bilgiler sunan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Osmanlılar, Osmanlı zamanında tahta çıkan tüm padişahlar hakkında detaylı bilgilere erişebileceğiniz ücretsiz bir iPhone ve iPad uygulamasıdır.

Kronolojik olarak sıralanan padişahlar hakkında bilgilere ulaşmak için listeden isimlerini seçmeniz yeterlidir. Osman Gazi ve Orhan Gazi ile başlayan padişahlık sırasında Osmanlı'nın tüm padişahları bulunuyor.

İsimleri ile birlikte tahta çıkış tarihi, tahttaniniş tarihi, anne adı ve baba adı gibi bilgileri bulunan uygulama da tüm padişahların neler yaptıkları ve nasıl bir padişahlık dönemi geçirdiği detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Osmanlı zamanını merak ediyorsanız fakat henüz okumadıysanız bu uygulama sayesinde boş zamanlarınızda padişahlara ait bilgileri okuyabilirsiniz. Eğitici ve öğretici bir uygulama olan Osmanlılar'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.