Outread

Outread

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arkadiusz Holko

Outread uygulamasıyla birlikte artık karşınıza çıkan metinleri iPhone ve iPad cihazlarınızdan daha hızlı ve anlamlı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Outread, kitap okumayı sevenler fakat çok uğraşmasına rağmen okuma hızını bir türlü arttıramayanların dertlerine çare olacak başarılı bir uygulama. Arkadiusz Holko tarafından tasarlanan ve geliştirilen Outread, iPhone ve iPad'lerde sorunsuz olarak çalışıyor. Bu uygulama çeşitli özellikleriyle birlikte herhangi bir metni daha hızlı okumanıza ve anlamanıza imkan sağlıyor. Yalnız bunu başarabilmeniz için öncelikle uygulamayı kullanarak pratik yapmanız gerekli.

Outread’ı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey okumak! İlk açılışta okumak için seçtiğiniz metni Outread analiz ederek yeniden düzenliyor. Daha sonra önemli kelimeleri kalın bir şekilde size okuturken diğer önemsiz bölümleri ise farklı renklere boyuyor. Ayrıca ayarlar bölümü sayesinde okuduğunuz metnin kaydırma hızını ve okuma masanızın rengini de değiştirme imkanınız var. Outread ne yazık ki geniş bir dil seçeneğine sahip değil. Yani hızlı okumak için seçtiğiniz metinlerin hepsi Türkçe değil İngilizce olarak karşınıza çıkacak.

Bu kadar başarılı ve güzel olarak geliştirilmiş Outread’ın tek kötü yanı ise ücretli olması. Eğer okuma konusunda kendinizi geliştirmek istiyor ve bu aşamada da Outread'ı kullanmak istiyorsanız 6.49 TL'lik bir fiyatı gözden çıkarmak zorundasınız. 

ARTILAR
EKSİLER

Dil desteğinin az olması.