Overfall

Overfall

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pera Games

Overfall sürükleyici bir hikaye içeren bir rol yapma oyunudur

Overfall bir Türk oyun geliştiricisi olan Pera Games tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan, sürükleyici bir hikayeye zengin bir içerikle birleştirmeyi başaran kaliteli bir rol yapma oyunu.

Fantastik bir hikayeye sahip bir RPG olan Overfall'da insanlar ve orklar arasında yaşanan savaştan sonra gelişen olaylar konu alınıyor. İnsan krallığının hükümdarı orkları savaşta yenerek topraklarından kovmuştur. Bu savaşın ardından kral 2 kahramanı çok özel ve gizli bir göreve yollamıştır. Kahramanlarımız bu görev için büyülü bir geçitten farklı bir boyuta yolculuk etmiş, gizemli bir nesneyi geri getirmişlerdir. Fakat dünyalarına geri döndüklerinde aradan yüzlerce yıl geçtiğini, krallıklarının yok olduğunu krallarının ortadan kaybolduğunu öğrenmişlerdir. Şimdi ise kayıp kıralın izlerini bulmaları, geniş bir dünyada sayısız tehlikeyle karşılaşmaları gerekiyor; biz de kahramanlarımıza bu işleri gerçekleştirebilmeleri için yardımcı oluyoruz.

Overfall'da öldüğünüzde oyuna baştan başlamanız gerekiyor; bu nedenle oyunu oynarken her adımınızı dikkatli atmanız gerekli. Oyun boyunca farklı kahramanlar, farklı düşmanlar, farklı silah ve ekipmanlar karşınıza çıkmakta. Ayrıca düşmanlarınızla ittifak kurup onları takımınıza dahil edebilmeniz veya acımadan yok edebilmeniz de sizin elinizde. Overfall'daki dünya belli bir düzenli yapıya sahip değil. Karşılaşacağınız içerikler ve olaylar rastgele bir düzenle yaratıldığı için oyunu her oynayışınızda yeni bir macera yaşayabiliyorsunuz. 

Sıra tabanlı savaş sistemine sahip Overfall'ın tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GB RAM

- OpenGL 3.2+ uyumlu ekran kartı

- DirectX 9.0

- Windows uyumlu ses kartı