Oxy Browser

Oxy Browser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,269
  • DOSYA BOYUTU 44.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oxy Browser

Oxy Browser ile torrent indirebilir ve internette gezinti yapabilirsiniz

Oxy Browser kullanıcılara hızlı internet gezintisi yapma imkanı sunarken torrent indirme olanağı da sağlayan, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir internet tarayıcısıdır.

Google Chrome tarafından kullanılan Chromium altyapısına dayalı bir temele sahip olan Oxy Browser bize internet gezintilerini hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunuyor. Program ile sekmeli internet gezintisi yapabiliyoruz, Chrome Web Mağazası üzerinden eklentiler indirip yükleyebiliyoruz ve tarayıcı temaları yükleyerek tarayıcımızın daha şık görünmesini sağlayabiliyoruz.

Oxy Browser'ı benzerlerinden ayıran ve tarayıcıyı Google Chrome'dan farklı kılan en büyük özellik tarayıcıyı bir torrent indirme programı olarak kullanabiliyor olmanız. Oxy Browser ile istediğiniz kadar torrent dosyasını indirebilir, indirilecekleri dosya konumunu belirleyebilir ve torrentlerle ilgili detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Program bu özelliği sayesinde sizi torrent indirme işlemleri için ayrı bir program indirme ve çalışma derdinden kurtarıyor.

Oxy Browser'ın bir diğer kullanışlı özelliği reklam engelleme özelliğidir. Oxy Browser kullanarak seçeceğiniz internet sitelerinde reklamların görüntülenmesini engelleyerek daha rahat bir gezinti yapabilirsiniz.