Pablo

Pablo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,425
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Buffer

Pablo, Instagram, Facebook ve Twitter gönderileriniz için en uygun görseli kısa sürede hazırlayabileceğiniz bir web servisi.

Pablo, sosyal medya gönderileriniz için kısa sürede en uygun görseli hazırlamanıza yardımcı olan bir web servisi. Kayıt işlemleri ile uğraşmadan hem de satın alım yapmadan yani tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz servisle saniyeler içerisinde Instagram, Facebook, Twitter’da paylaşmak üzere görseller hazırlayabiliyorsunuz.

Buffer tarafından geliştirilen sosyal medya görselleri hazırlama servisi Pablo’nun yeni sürümünün daha pratik olduğunu söyleyebilirim. Resim yükleme, resmi düzenleme ve de resmi sosyal medya platformuna uygun hale getirme son derece basit. Detaylara baktığımızda, görsele efekt ekleme (hiç kullanılmayacak onlarca efekt yerine siyah ve beyaz, bulanıklık eklenmesi güzel düşünülmüş) ve yazı ekleme dışında logo ekleme seçeneğinin olduğunu görüyoruz. Bunlar dışında boyut ayarlayabileceğiniz bir yer bulunmuyor. Instagram, Facebook ve Twitter için ideal boyutu servis sizin seçiminizle otomatik olarak ayarlıyor.