Painter Mobile

Painter Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 780
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Corel

Painter Mobile uygulaması ile Android cihazlarınızda kolayca resim çizme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Painter Mobile uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin kullanabilecekleri ücretsiz çizim ve resim yapma uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın şimdiye dek karşılaştığımız pek çok benzeri uygulamadan daha kolay bir çizim deneyimi sunması ve sonuçların oldukça güzel görünmesi nedeniyle kesinlikle denemeniz gerekenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Uygulama içerisinde boyama aracı, renk seçme, silgi ve kırpma gibi temel araçları bulabiliyor, aynı zamanda çizdiğiniz resmi döndürme, yeniden boyutlandırma ve diğer pek çok temel resim işleme yöntemini de kullanabiliyorsunuz.

Painter Mobile'ın sahip olduğu katmanlı çizim desteğinden faydalanarak, çiziminizde kullandığınız öğeleri farklı katmanlara ayırabiliyor ve böylece değişiklikler sırasında birbirlerinden etkilenmemelerini sağlayabiliyorsunuz. Tüm çizimler tamamlandıktan sonra çeşitli resim formatlarında kayıtlar almak da mümkün. Sıfırdan çizimler yapabilmenin yanında elinizde bulunan fotoğrafları galerinizden alabiliyor ve onların üzerlerini boyayarak resim haline de getirebiliyorsunuz.

Pek çok fırça seçeneği barındıran uygulama, aynı zamanda parmaklarla kullanıma özel olarak hazırlanmış ve bu sayede çizimleri parmakla yaptığınızda bile zorluk çekmiyorsunuz. Elbette S Pen gibi alternatiflerle çizimleri gerçekleştirmek de mümkün. Fırça seçimlerinin oldukça renkli olması ve her ihtiyaca yönelik aracın sunulması nedeniyle uygulamayı kullanırken oldukça keyif alacağınızı söyleyebilirim.

Eğer Android cihazlarınıza uygun ve kullanışlı bir çizim uygulaması arıyorsanız göz atmayı kesinlikle unutmamanızı öneririm.