Paradise Bay

Paradise Bay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 709
  • DOSYA BOYUTU 0.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici King.com

Paradise Bay, King.com'un ücretsiz indirilebilir tropik ada kurma ve yönetme oyunu.

Paradise Bay, Candy Crush oyunuyla yediden yetmişe herkesi ekran başına kilitlemeyi başaran King.com’un tropik ada kurma ve yönetme oyunu ve son olarak Windows platformunda evrensel oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Popüler üçlü eşleştirme oyununun yapımcısının imzasını taşımasıyla platformda dikkat çeken, hem görsel hem de oynanabilir yönünden Windows cihazlarda ücretsiz oynanabilir en iyi ada yönetimi oyunu olduğunu düşünüyorum Paradise Bay’in.

Oyuna ilk başladığımızda adamızı keşfetmemize yardımcı olan, neyi nasıl yapacağımızı öğreten oranın yaşayanlarından biriyle tanışıyoruz. Direktifleri doğrultusunda cennet adamızı şekilendirmeye başlıyoruz. Adamızda hem kara hem de deniz tarafında yapabildiğimiz onlarca şey var ki oyunun ilerleyen dakikalarında Paradise Bay’in basit ada oyunlarında öte olduğu ortaya çıkıyor.

Dilersek arkadaşlarımızı da dahil edebildiğimiz tropik ada oyununun tek eksi yanı Türkçe dil desteği sunmaması. Oyunun henüz başlangıcında giren diyaloglar oynanış süresince devam ediyor ve diyaloglara dikkat etmezseniz ilerlemeniz zor. Oyunun ücretsiz indirilebilir ve oynanabilir olduğunu ancak uygulama içi satın alımlar sunduğunu da belirtmek gerek.