Paradise Island 2

Paradise Island 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 343
  • DOSYA BOYUTU 195.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Insight

Paradise Island 2, Facebook arkadaşlarınızla online oynayabileceğiniz bir ada kurma oyunu.

Paradise Island 2, dünya genelinde milyonlarca oyuncu birlikte oynayabildiğimiz, dilersek Facebook arkadaşlarımızı dahil edebildiğimiz ada kurmaca oyunu. Daha önce kimlerin yaşadığını bilmediğimizi tropik bir adaya yerleşip orayı turistlerle dolup taşan cennet ada haline getirmeye çalışıyoruz.

Online oynanabilen şehir kurma simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız Game Insight imzasını taşıyan Paradise Island oyununun devamında kendi adamızı kuruyoruz. Lüks otellerle, eğlence merkezleriyle, yeme – içme mekanlarıyla süsleyerek olabildiğince turist çekmeye çalışıyoruz. Adamıza ne kadar fazla turist çekersek o kadar başarılı oluyoruz.

Klasik olarak oyuna başladığımızda kısa bir eğitim sürecinden geçiyoruz. Atlayamadığımız bu aşamada nasıl yapılanmamız gerektiği gösteriliyor. Birkaç yapı ürettikten sonra görevlere geçiyoruz. Başarıyla tamamladığımız her görev sonrası altın kazanıyor; bunlarla adamızı süsleyen yapıların kapasitesini artırıyoruz. Dolayısıyla da daha fazla turist adamıza ziyarete gelmeye başlıyor.