ParaTuyo

ParaTuyo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vsoft.net

ParaTuyo, para ile ilgili tüm haberlere ulaşabileceğiniz ve aynı zamanda detaylı analiz ve yorumları okuyabileceğiniz ücretsiz Android uygulamasıdır.

Eğer borsa, altın, Fx, finans ve ekonomiye ilginiz varsa ParaTuyo Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir.

Ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz uygulama içerisinde para ile ilgili her türlü habere ulaşabilirsiniz. Haberler ile sınırlı kalmayan uygulama aynı zamanda analiz ve yorumlar da içermektedir.

Bildiğiniz üzere ekonomi Dünyası'ndaki değişiklerin hızı çok yüksek. Bu nedenle bu sektördeki değişiklikleri takip edebilmek için güzel ve farklı kaynaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Cebimizden ayırmadığımız mobil cihazlar ile bunu yapabilmek ise hem oldukça yararlı hem de çok pratik. ParaTuyo uygulaması tam da yukarıda yazılanları tek bir uygulama üzerinden yapabilmemiz için geliştirilmiş.

Sade bir tasarıma sahip olan uygulama üzerinde anasayfa, haberler, yazarlar ve borsa bölümleri bulunamktadır. Haberler kısmından güncel ekonomi haberlerini takip edebileceğiniz gibi yazarlar bölümünden de ilgili yazarlara ait yazıları okuyabilirsiniz.

Ekonomi ile ilgileniyorsanız ParaTuyo uygulaması sizlere yardımcı olacaktır.