Parking Dead - Car Zombie Land

Parking Dead - Car Zombie Land

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 251
  • DOSYA BOYUTU 26.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shake n Bake Games

Parking Dead - Car Zombie Land gerilim dolu bir araba park etme oyunudur.

Parking Dead - Car Zombie Land size diken üstünde olacağınız bir ortam sunan ve araba park etme işini oldukça gerilimli bir hale dönüştüren ücretsiz bir park etme oyunudur.

Parking Dead - Car Zombie Land'ın hikayesi birkaç sene önce ortaya çıkan zombi kıyameti sonrası yaşananları konu almaktadır. Bu kıyametten sağ çıkabilmiş ve hayatta kalmış biri olarak kardeşimizin hala hayatta olduğu haberini alıyoruz. Artık tek amacımız kardeşimize ulaşmaktır; fakat bu işi gerçekleştirmek dört bir yanı zombilerle çevrilmiş olan bu bölgede o kadar da kolay olmayacaktır. Bu amaçla çıkacağımız yolculuğun kaderi park etme yeteneklerimize bağlıdır.

Parking Dead - Car Zombie Land'da aracımızı zombilerin kol gezdiği ortamlardan geçirerek hedef noktaya ulaşarak park etmeye çalışıyoruz. Fakat zombiler en küçük sese dahi duyarlı olduğundan bu işi yaparken olabildiğince sessiz olmalı, engellere çarparak arabamızın alarmının çalmasının önüne geçmeliyiz. Eğer arabamızı 3 defa çarparsak arabanın alarmı çalacaktır ve bu da zombiler tarafından kuşatılmamız anlamına gelecektir.

Parking Dead - Car Zombie Land bize 4 farklı çeşit aracı kullanma imkanı veriyor. Oyunun 3 boyutlu grafikleri ve aydınlatma efektleri oldukça hoş görünmektedir. Oyuna kuvvetli bir atmosfer kazandıran ses efektleri ve oyun müzikleri oldukça ürperticidir.

Eğer park etme oyunlarını seviyorsanız Parking Dead - Car Zombie Land sizin için oldukça farklı ve eğlenceli bir alternatif olacaktır.