Passo

Passo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,640
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aktif Yatırım Bankası A.Ş.

Passo, Android cihazlarınızda kullanarak Passolig kart başvuru yapmanıza ve maç bileti satın almanıza imkan veren bir uygulamadır.

Passo apk indir, Türkiye'de oynanan liglerdeki maçlara gitmeyi ve takip etmeyi seven futbol tutkunlarının hoşuna gidecek bir uygulama olmasıyla ön plana çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulamada, Passolig Kart başvurusunu kolaylıkla yapabilir ve maç biletini kart başvurusy biter bitmez alabilirsiniz. Android platformunun yanı sıra iOS platformunda da ücretsiz olarak kullanılan Passo apk yükle, basit kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıları tatmin ediyor. Günümüzde maç tutkunları tarafından kullanılan Passo apk yükle ile kullanıcılar maç bileti alabilir, Passolig karta başvuru yapabilirler.

Passo Apk Özellikleri

  • Basit ve kullanışlı bir arayüz,
  • Android ve iOS sürümler,
  • Türkçe kullanım,
  • Maç bileti satın alma,
  • Passolig kartı başvuru yapma,

Passo uygulaması basit ve kullanışlı arayüzü ile dikkat çekiyor. Passolig'in geçerli olduğu Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'in güncel sezonlarına dair tüm maçları görebiliyorsunuz. Bu maçları görmekle kalmıyor, satışta olan maçlara bilet alabiliyor, kombine ve bilet bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Eğer bir Passolig'e sahip değilseniz de istenilen bir zamanda Passolig Kart başvurusu yapabiliyorsunuz. Ayrıca, kullandığınız akıllı telefonda biletleri satışa çıkan maçlar hakkında bildirim alabilme imkanına da sahipsiniz.

Maçları takip etmeyi ve yerinde izlemeyi tercih eden biriyseniz Passo uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Futbol tutkunlarının denemesini öneririm.

Passo Apk İndir

Android ve iOS platformunda yayınlanan ve günümüzde futbol severler tarafından kullanılan Passo apk, kullanıcılara maç bileti alma gibi bir pratiklik sağlıyor. Maçların yanı sıra konser gibi pek çok etkinliğe de erişme fırsatı veren Passo apk indir ücretsiz olarak indirilip kullanılıyor. Kullanıcılara Passolig kart başvurusu da yapma fırsatı veren uygulama, sade bir tasarıma sahip. Oldukça başarılı bir gidişata sahip olan yapım, mobil platformda yükselmeye devam ediyor.