Pastry Paradise

Pastry Paradise

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 779
  • DOSYA BOYUTU 79.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Pastry Paradise eğlenceli bir bulmaca oyunudur

Pastry Paradise oldukça renkli bir görünümü ve eğlenceli bir oynanışı birleştiren bir eşleştirme oyunudur.

Windows 8 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Pastry Paradise'da aşçılıkta oldukça yetenekli olan ve yaptığı tatlılarla dünyanın en iyi aşçısı olmayı hedefleyen Hannah'a yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hanna bu iş için gece gündüz çalışmaktadır; fakat Bay Vıcık adlı sevimsiz karakter Hannah'ın başarısız olmasını sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Biz de oyunda Hannah'a yardımcı olmaya ve Bay Vıcık'ı durdurmaya çalışıyoruz.

Pastry Paradise temel olarak Candy Crush benzeri bir eşleştirme oyunu. Oyunda ana hedefimiz bize verilen belli hamle sayısını kullanarak aynı tipte tatlıları eşleştirmek ve bütün tatlıları eşleştirip bir sonraki bölüme geçmek. En az 3 veya daha fazla tatlıyı eşleştirdiğimizde tatlılar yok oluyor. Bunun yanında çeşitli bonuslar karşımıza çıkabiliyor ve bize geçici avantaj kazandırarak oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyor.

Pastry Paradise yüksek puan kazandığınızda bu puanlarınız liderlik panolarına yazılabiliyor ve puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırabiliyorsunuz.