PCKeeper Antivirüs

PCKeeper Antivirüs

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,418
  • DOSYA BOYUTU 0.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kromtech

PCKeeper Antivirüs, kişisel yada iş amaçlı kullandığınız bilgisayarlarınızı virüsten uzak tutan yararlı ve başarılı bir antivirüs programı.

PCKeeper Antivirüs, bilgisayarınızı dışarıdan gelecek zararlı virüs ve trojanlerden koruyabilmek için kullanabileceğiniz güvenilir ve etkileyici bir antivirüs programı. Deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program, hafifliği sayesinde bilgisayarınızı yormuyor, hatta arkaplanda çalıştığını bile unutabiliyorsunuz.

Düzenli olarak virüs veritabanı güncellemesi yapılan program, sizi tüm online tehlikelere karşı koruyor. Özellikle son yıllarda artan internet dolandırıcılıklarına karşı koruma sağlayabileceğiniz yazılım, internet üzerinde gezinirken karşılaşacağını tehlikelere karşı önlemler almanızı sağlıyor. Böylece güvenli bir şekilde dilediğiniz gibi internet kullanımı sağlayabiliyorsunuz.

Bilgisayar tecrübenize göre değişen bir durum olmasına rağmen, çok tecrübeli bir bilgisayar kullanıcı olsanız bile zaman zaman aldanabiliyorsunuz. Bu nedenle ben çok iyi bilgisayar kullanıyorum ve her şeyi bilirim demeyerek bu tür bir program kullanmanız her zaman güvende kalmanızı sağlar. Örneğin bir kaç sene öncesine kadar ben de hiç bir antivirüs programı kullanmazdım. Fakat sonradan herhangi bir olay yaşamama rağmen, kullanmam gerektiğini anlayarak kullanmaya başladım. Eğer siz de kullanabileceğiniz bir antivirüs programı istiyorsanız, PCKeeper Antivirüs'ü ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Memnun kalmanız durumunda programın lisansını satın alarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Programı ilk yüklediğinizde otomatik olarak tüm bilgisayarınız taranıyor ve tehlikeli bulunan dosyalar ya karantinaya alınıyor yada siliniyor. Böylece bilgisayarınızda bulunan yüm zararlı dosyalardan kurtulabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde yer alan canlı destek sayesinde 7 gün 24 saat canlı destek alabiliyorsunuz. Böylece kendiniz çözemediğiniz sorunlar için dilediğiniz zaman canlı destek hattına danışabilirsiniz. Canlı destek ekranı programın sağ tarafında açılır - kapanır menü olarak duruyor. İhtiyacınız olmadığında kapalı tutarak programın arayüzünü küçültebiliyorsunuz.

İnternet üzerinde yapılan saldırıların artmasıyla birlikte her bilgisayarda bulunması gereken programlardan bir tanesi olan PCKeeper Antivirüs'ün oldukça güvenilir olduğunu ve etkili çalıştığınız söyleyebilirim.