PCM Recorder

PCM Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 184
  • DOSYA BOYUTU 1.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kohei YASUI

PCM Recorder, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir ses kayıt uygulaması.

PCM Recorder, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir ses kayıt uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde çevremizdeki sesleri net bir şekilde kaydedebiliyor ve bu klipleri cihazımız üzerinde düzenli bir şekilde arşivleyebiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimiz zaman sade ve kolay anlaşılır bir arayüzle karşılaşıyoruz. Zaten çok fazla buton olmadığı için kullanım son derece pratik. Uygulama ile kayıt yapabilmek için ekranda yer alan record butonuna tıklamamız yeterli oluyor. Kayıt işlemini sonlandırmak içinse stop butonuna basmamız gerekiyor.

Ekranın sol tarafında yer alan ayarlar butonuna tıklayarak format ve diğer kayıt özelliklerini ayarlayabiliyoruz. Kaydedilen ses kliplerinin uzunluğu ve boyutu sunulan bilgiler arasında. Bunlara ek olarak cihazımızda ne kadar yer kaldığı da gösteriliyor.

PCM Recorder üzerinde yaptığımız kayıtları kaydedeceğimiz hedef klasörü kendimiz belirleyebiliyoruz. Farklı kayıtlar için farklı klasörler belirleyerek daha düzenli bir arşivleme sistemi oluşturabiliriz.

Sınıfta ders dinlerken veya toplantılar sırasında güvenle kullanabileceğimiz bir uygulama olan PCM Recorder, herhangi bir memnuniyetsizliğe yol açmayan, hızlı ve pratik bir yapım.