PDF OwnerGuard Personal Edition

PDF OwnerGuard Personal Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 295
  • DOSYA BOYUTU 9.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Armjisoft

Elinizdeki PDF dosyalarının güvenliğini sağlayabilmek için bu PDF düzenleme uygulamasını kullanabilirsiniz.

PDF OwnerGuard programı PDF dosyalarınızın güvenliğini korumak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir güvenlik yazılımı. İzinsiz kullanıcıların görüntüleme, düzenleme ve yazdırma yetkilerini ortadan kaldırabiliyorsunuz ve böylece dökümanlarınızın güvenliğini sağlamak mümkün hale geliyor. Her tip kullanıcı için uygun olan uygulamada elbette kendinize ait yetkileri de engellememeye dikkat etmelisiniz.

Temiz ve anlaşılır bir arayüze sahip olan program temel olarak bir yönetim sihirbazına sahipmiş gibi kullanılıyor ve böylece deneyimsiz kullanıcıların bile kolayca kullanmasına imkan sağlanıyor. Yeni projenize başladığınızda okuma izinlerinden tutun da zaman kısıtlamalarına kadar pek çok konuda ince ayar yapabiliyorsunuz.

Uygulama içerisine PDF dosyalarınızı alabilmek için maalesef sürükle bırak yöntemini kullanamıyorsunuz ancak yine de içerisinde dosya tarayıcısı sayesinde çoklu dosya açmak da mümkün. Yüksek kalite baskı alma, düşük kalite baskı alma, form doldurma, kopyalama, notları değiştirme gibi onlarca farklı izni ayarlayabildiğiniz gibi watermark eklemek gibi özelliklerden de faydalanabiliyorsunuz.

Kullanıcı lisansları bile belirleyebildiğiniz uygulama bilgisayarınızı pek yormadan çalışıyor ve özellikle ofis işleri ile kıymetli evraklarla uğraşanların denemesi gereken ücretsiz araçlar içerisine giriyor.