PDF to Text Converter

PDF to Text Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,063
  • DOSYA BOYUTU 10.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDFArea Software

PDF dosyalarınızı yazı dosyalarına toplu ve hızlı bir şekilde dönüştürebilmek için bu programı kullanabilirsiniz.

PDF to Text Converter programı bilgisayarınızda bulunan PDF dosyalarının içerisinde bulunan yazıları tek seferde almanızı ve bir yazı dosyasına kaydetmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. PDF'ler üzerinde değişiklik yapılamaması nedeniyle yazıları düzenlemek isteyenlerin ya bu programı kullanmaları ya da bütün dökümandaki yazıları seçtikten sonra kopyalama yapmaları gerekiyor.

Ancak programı kullanarak isterseniz tüm sayfaları, isterseniz de belirlediğiniz sayfaları yazı dosyalarına dönüştürme imkanınız var. Çalışmak için başka bir PDF programına gerek duymayan uygulama tek başına tüm bu işlemleri halledebiliyor. Toplu işlemleri de desteklemesi sayesinde ve sürükle bırak özelliği ile kullanabileceğiniz benzer programlar içerisinde en iyilerden biri olduğunu söylemek mümkün.

Ücretsiz olan programın tüm özelliklerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken e-posta adresiniz ile program kaydınız gerçekleştirmek. Gerekli menüyü program içerisinde bulabilirsiniz.