PDFMerge

PDFMerge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,509
  • DOSYA BOYUTU 0.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free PDF Solutions

PDFMerge, sahip olduğunuz birden fazla PDF dosyasını birleştirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir PDF birleştirme programıdır.

PDFMerge, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan birden çok PDF dosyasını birleştirerek tek bir PDF dosyası haline getirebilecekleri ücretsiz bir programdır.

Özellikle yanı konuyla ilgili birden çok PDF dökümanını ayrı ayrı saklamak yerine, konuyla ilgili tüm PDF dosyalarını birleştirerek tek bir dosya olarak saklamak veya paylaşamak çok daha mantıklı olacaktır.

Arkadaşlarınızla veya iş ortaklarınızla paylaşmak istediğiniz birden fazla PDF dökümanını PDFMerge yardımıyla birleştirebilir ve tek bir PDF dökümanı haline getirerek paylaşabilirsiniz. Bu sayede birden fazla dosya göndermek yerine tek bir dosya göndererek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla üzerinde çalışmakta olduğunuz birden fazla PDF dökümanını birleştirerek, tek bir PDF dökümanı üzerinde çalışabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Çünkü PDF dosyalarının birini kapatıp diğerini açma derdini bu sayede ortadan kaldırmış olacaksınız.

Sonuç olarak birden fazla PDF dosyasını birleştirme konusunda oldukça başarılı ve kullanışlı bir program olan PDFMerge'ü tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Not: Kurulum sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlara ait kurulum teklifleri sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum işlemi sırasında karşınıza gelecek olan tekliflere dikkat etmenizi öneririm.