Photaf Panorama

Photaf Panorama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 206
  • DOSYA BOYUTU 5.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bengigi

Photaf Panorama ile kolayca panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz

Photaf Panorama, panoramik fotoğraf çekme işini oldukça kolay hale getiren, Android işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Android cihazların kameraları panorama şeklinde fotoğraflar hazırlama için farklı araçlar sunsa da bu fotoğrafları doğru şekilde çekebilmek her zaman mümkün olamamakta. Panorama fotoğrafların fakrlı fotoğrafların birleşimi olması nedeniyle ufuk çizgisi veya kirişler gibi çizgisel hatlar bu fotoğraflardaki en büyük problemler olmaktadır.

Photaf Panorama bize bu tip problemleri aşmak için gerekli ipuçlarını fotoğraf çekme işlemi sırasında vererek doğru açı ile panaromik fotoğraflar yaratmamızı mümkün kılıyor. Photaf Panorama kullanarak 360 derecelik panoramalar yaratabilmekteyiz.

Panorama fotoğraflar çekerken önemli olan nokta hem dikey hem de yatay açıyı sabit tutabilmektir. Bu iş bize kılavuzluk etmeyen herhangi bir araç olmadığında problem olmaktadır. Photaf Panorama bu problem için yaratıcı bir çözüm üretiyor. Uygulamanın sahip olduğu yatay ve dikey eğimi ölçen su terazileri sayesinde fotoğraf çekerken eğimi en doğru şekilde ayarlayabiliyor, panoromik fotoğrafların anormal görünmesini engelliyebiliyoruz.

Photaf Panorama fotoğraf çekerken gerçek zamanlı olarak önizlemeler sunuyor ve çalışmamızın nasıl sonlanacağı hakkında bize fikir veriyor.