Photo Editor Photo Effects

Photo Editor Photo Effects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 539
  • DOSYA BOYUTU 4.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zodinplex

Photo Editor Photo Effects ile fotoğraflarınıza farklı efektler uygulayabilirsiniz

Photo Editor Photo Effects Android cihazlarınızda kayıtlı fotoğraflara farklı fotoğraf efektleri uygulamanıza yardımcı olan ücretsiz bir Android fotoğraf editörüdür.

Android cihazınızın kamerası ile çektiğiniz fotoğraflar doğal halleriyle güzel olabilmektedir; fakat ışık gibi öğelerden oluşacak durumlardan ötürü küçük dokunuşlar sayesinde çok daha güzel olabilme potansiyeline sahiplerdir. İşte Photo Editor Photo Effects bu potansiyeli ortaya çıkarabilecek bir fotoğraf editörüdür.

Photo Editor Photo Effects sayesinde resimlerinizi siyah-beyaz veya sepya yapabilmektesiniz. Resmin temel renk değerlerini değiştiren bu iki efekt gibi birçok fotoğraf efektinin yanında fotoğraflarınıza balık gözü efekti uygulama, şişmanlatma, gerdirme, uzaylı görünümü kazandırma, sincap efekti verme, kurbağaya benzetme gibi komik fotoğraf efekleri uygulamada yer almaktadır.

Photo Editor Photo Effects, fotoğraf kolajı yapma  kabiliyetine de sahiptir. Bu özellik ile birçok fotoğrafı birleştirerek hepsini bir karede görüntüleyebilmektesiniz. Siyah-beyaz fotoğrafları renklendirme, fotoğraflara nostaljik görünümler kazandırma, gündüz fotoğraflarını geceye çevirme, film efekti ekleme, fotoğrafları karakalem çizimlere dönüştürme ve daha çok sayıdaki fotoğraf efektleri uygulamada sizleri beklemekte.