Phrozen Skype REC

Phrozen Skype REC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,673
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jean-Pierre LESUEUR

Phrozen Skype REC, sesli Skype görüşmelerini hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmenize olanak sağlayan yardımcı bir araçtır.

NOT: Phrozen Skype REC'in indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/kayit-ve-yonetim-araclari/

Phrozen Skype REC, arkadaşlarınızla Skype üzerinde yaptığınız sesli görüşmeleri kolay ve hızlı bir şekilde kaydetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Sizin ve Skype üzerinde konuştuğunuz kişinin sesini kaydetmenize olanak sağlayan program ses kaydı için farklı kalite seçimleri sunmaktadır.

Tüm konuşmalar bilgisayarınıza WAV formatında kaydedildiği için MP3 ve benzeri ses dosyası formatlarına göre çok daha fazla yer kaplamaktadır. Bu nedenle sonrasında bir ses dönüştürücüsü yardımıyla isterseniz ses kayıtlarınızı farklı ses dosyası formatlarına dönüştürmenizde fayda vardır.

Skype API'si üzerine bağlanarak çalışan program, kurulum sonrasında ilk kez çalıştırdığınız zaman Skype'a erişim sağlayabilmek için sizden izin isteyecektir. Program tarafından istenen izni verdikten sonra Phrozen Skype REC'ı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skype konuşmalarınızı kaydedebileceğiniz oldukça kullanışlı ve sade bir yazılım olan Phrozen Skype REC'i denemenizi öneririm.