Pic Scatter

Pic Scatter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,724
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Till Haunschild

Facebook Zaman Tüneli kapak resminizi albümlerinizden, arkadaşlarınızın profil fotoğraflarından veya beğenilerinizden hazırlayın.

Facebook Zaman Tüneli'ne geçiş yapan kullanıcılar arasındaysanız kapak resminiz için farklı arayışlar içine girmiş olmalısınız. Pic Scatter orjinal kapak resimleri hazırlamanız için size yardımcı olacak servislerden birisi.

Uygulamaya izin vererek bugüne kadar paylaştığınız albümlerden, arkadaş listenizdeki profil fotoğraflarından, beğenilerinizden veya bu saydıklarımın tamamından kolajlar hazırlanarak tamamen size özel kapaklar hazırlanıyor. 8 ayrı resim filtresi bulunan Pic Scatter ile kapak resimlerinize tek tıkla efektler de ekleyebilirsiniz. Servisin hazırladığı kolajlara istediğiniz başlığı atabilirsiniz. Başlığın hemen altında çıkan reklam yazısını kaldırmak isterseniz 1.50 dolar ödeyerek premium üyelik almak zorundasınız. Premium üyeliği olanlar hazırlanan Facebook Zaman Tüneli kapaklarını bilgisayarlarınıza da indirebiliyor.

Pic Scatter'dan yararlanmak için Facebook üyeliğinizle giriş yaparak uygulamaya izin vermeniz gerekiyor. Albüm, arkadaş veya beğenilere göre hazırlanan kapakları beğenirseniz "Publish Cover" diyerek profilinizde yayınlamaya başlayabilirsiniz.