PicsArt for Kids

PicsArt for Kids

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,927
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PicsArt

Çocuğunuzun Android tablet ve telefonunuzda resimler yaparak onları boyaması için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerin sadece yetişkinlere yönelik uygulamalar barındırdığını düşünüyorsanız işte sizi yanıltacak uygulamalardan birisi de PicsArt for Kids. Uygulama özellikle sahip olduğu yüksek kaliteli görseller ve çocukların öğrenme kabiliyetlerini arttırması ile öne çıkıyor diyebilirim.

Uygulamanın başına geçen çocuklar dilerlerse sıfırdan boş bir kağıt üzerinde çizim yapabiliyorlar ve bunu istedikleri kadar çok parmak adedi ile gerçekleştirebiliyorlar. Zira uygulama 10 parmağa kadar dokunmatik desteklemekte.

Daha sonra yapılan çizimleri yahut uygulama içerisinde hazır gelen çizimleri istedikleri gibi renklendirebilirler. Bir boyama kitabı gibi olan bu bölüm dinozorlardan tutun da balıklara, arabalara, prenseslere kadar pek çok çocuklara hitap eden farklı çizimler barındırıyor.

Bir diğer kısım ise uygulamada bulunan basit şekiller ile çeşitli nesnelerin nasıl çizileceğinin gösterilmesi. Böylece daha ufak basit şekillerin bir araya getirilmesi ile hayvanlardan tutun da arabalara kadar pek çok şeyin çizilebileceği çocuklara öğretilebiliyor.

Hem tabletleri hem de telefonları destekleyen uygulama, telefonlarda boyut sıkıntısı yaşamamanız için zoom yapma özelliğine de sahip. Çocuk sahibi olanların kesinlikle indirmiş olması gereken uygulamalardan birisi PicsArt for Kids.