PictBear

PictBear

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,856
  • DOSYA BOYUTU 3.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fenrir & Co

Ücretsiz bir resim editörü ve düzenleyicisi olan PictBear ile sizlerde kendi çizimlerinizi oluşturabilir ve resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

PictBear kendi çizimlerinizi oluşturabilmeniz ve aynı zamanda resimler üzerinde düzeltmeler yapabilmeniz için geliştirilmiş basit ve kullanışlı bir araçtır.

PictBear layer (katman) fonksiyonunu desteklemektedir. Bu sayede üst üste koyabileceğiniz farklı katmanları birleştirerek tek bir resim oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda farklı renkleri modifiye etmenize de izin veren program ile farklı layer (katman) seçenekleri kullanarak resimlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir veya yeni resimler oluşturabilirsiniz.

İlk kez PictBear kullanan bir kullanıcı bile Windows tabanlı arayüzü ve kolay kullanımı nedeniyle hiç zorlanmadan programı rahatça kullanabilir. Zaman içerisinde programın işlevlerine alışabilir ve daha akıcı şekilde rahatça kullanabilirisiniz.

PictBear içerisinde bulunan farklı fırça paletlerini kullanarak ve gerektiğinde yeni paletler ekleyerek resimlerinizi düzenleyebileceğiniz gibi aynı zamanda resimlerinize zenginlik katmış olacaksınız.