Pikock

Pikock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pikock

Pikock ile kodlama bilgisine sahip olmadan, profesyonelce hazırlanmış onlarca temadan birini seçerek web sitenizi oluşturabilirsiniz.

Profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulan onlarca temalardan birini seçerek masaüstü, tablet ya da akıllı telefonlarla uyumlu web siteleri oluşturabilirsiniz.

Günümüzde web sitesi oluşturmak neredeyse bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Yeni bir web sitesi açmak isteyen her kullanıcının da gerekli bilgiye sahip olmadığıı düşününce, hazır şablonlarla web sitesi oluşturmanıza imkan sağlayan çevrimiçi servislerin artması da gayet normal bir durum. Pikock adlı web servisi de bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen, profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulan hazır temalar ile anında web sitesi oluşturmanızı sağlıyor. Her cihazla uyumlu olan bu temalardan beğendiğinizi seçerek, nasıl göründüğünü canlı olarak inceleyebiliyorsunuz. Pimagic adlı resim düzenleyicisi sayesinde, sitenize ekleyeceğiniz görsellere tarayıcınız üzerinden kırpma, yeniden boyutlandırma ve fotoğraf filtreleri uygulayabiliyorsunuz.

Kontrol paneli üzerinde bulunan çeşitli widget’ları sürükle bırak özelliğini kullanarak, ilgili widget’ın nerede görüneceğini de seçebilmeniz mümkün. Pikock ile oluşturacağınız web siteleri, arama motoru dostu olacak şekilde optimize edildiğinden, içeriğinizin arama motorunda görünmesi çok daha hızlı bir hale geliyor. Ayrıca, siteniz üzerinden satış yapabilmeniz için de kontrol panelinde bulunan PayPal düğmesini kullanabilir, satış yapacağınız ürünün sayfasına bu düğmeyi ekleyebilirsiniz.

30 günlük ücretsiz kullanım süresi bulunan Pikock servisini beğendiyseniz ayda 2 dolar ödeyerek siteniz.pikock.me alt alan adıyla birlikte servisi kullanabilir, ya da ayda 20 dolar ödeyerek kendi alan adınızla beraber servisin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.