PILGRIM - Dread the Commonwealth

PILGRIM - Dread the Commonwealth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici l00ping and TreyM

PILGRIM - Dread the Commonwealth ücretsiz bir Fallout 4 modudur

NOT: PILGRIM - Dread the Commonwealth modunu oynayabilmek için Fallout 4 oyununa sahip olmanız gerekmektedir.

PILGRIM - Dread the Commonwealth eğer Fallout 4'ü çok daha korkunç bir şekilde oynamak isterseniz işinize yarayabilecek bir Fallout 4 modu. Açık dünya tabanlı bir oyun olan Fallout 4'te büyük bir harita üzerinde uzun bir maceraya atılıyoruz. Bir nükleer felaket sonrasında uyutulan bir kahramanın yerine geçerek yıllar sonra uyanıyoruz ve medeniyetin çöktüğü bu dünyada ailemizin izlerini araştırmaya çalışıyoruz. Bu amacımızı gerçekleştirmek için çıkacağımız yolculukta da radyasyon nedeniyle mutasyona uğramış canavarlar ve yağmacı eşkiyalar gibi tehlikelerle karşılaşmaktayız.

Fallout 4 içinde zombiler ve canavarlar gibi öğeler olsa da oyunun tam anlamıyla bir korku oyunu olduğu söylenemez. PILGRIM - Dread the Commonwealth modu oyunu tam anlamıyla bir korku oyununa dönüştürmek için hazırlanmış bir mod. Bu mod geliştirilirken The Witch adlı korku filmi temel alınmış ve bu filmin sinematik görselliği yakalanmaya çalışılmış. 

PILGRIM - Dread the Commonwealth oyundaki görsel efektleri, filtreleri, hava şartlarını, ışık yansımalarını, sesleri, müzikleri ve kamera yönetimini değiştiriyor. Bu sayede oyuna ürkütücü bir atmosfer kazandırılıyor. PILGRIM - Dread the Commonwealth karşınıza çıkan düşmanların ve karakterlerin görünümünü de atmosfere uyumlu olarak ürpertici hale getiriyor. 

PILGRIM - Dread the Commonwealth Nasıl Yüklenir

- ENB 0.311 veya en son ENB kütüphanesini bu adres üzerinden indirin, bu kütüphane içindeki dosyalardan sadece d3d11.dll ve d3dcompiler_46e.dll adlı dosyaları Fallout 4'ün kurulu olduğu klaörün içine atın.

- Eğer herhangi bir Fallout 4 hava modu veya karanlık gece modu yüklüyse bu modları kaldırın, aksi takdirde PILGRIM - Dread the Commonwealth modu çalışmayacaktır

- Pilgrim preset dosyalarını sayfa üzerindeki "Files" sekmesi altından indirin ve bu içerikleri Fallout 4'ün yüklü olduğu klasörün içine atın

- Pilgrim.esp dosyasını indirin, yükleyin ve aktifleştirin

Yükleme adımları bu videoda anlatılmaktadır