Pingendo

Pingendo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,835
  • DOSYA BOYUTU 26.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pingendo

Pingendo web tasarımcıları ve geliştiricileri için hazırlanmış başarılı bir masaüstü uygulamasıdır.

Pingendo web tasarımcılarının veya geliştiricilerinin HTML ve CSS dosyaları üzerinde kolayca çalışmalarına olanak tanıyan başarılır bir masaüstü uygulamasıdır. Aynı zamanda HTML ve CSS öğrenmeye çalışan bilgisayar kullanıcılarına yardımcı olabilecek yararlı programlar arasında yer almaktadır.

Pingendo ile halihazırda program içerisinde yer alan HTML örnekleri üzerinde çalışabileceğiniz gibi isterseniz bilgisayarınızda bulunan bir HTML dosyasını açarak da üzerinde çalışabilirsiniz.

Program içerisinde yer alan hazır bileşenler sayesinde kodlarınız içerisinde istediğiniz bölümlere butonlar, resimler, tablolar ve benzerlerini kolayca ekleyebileceğiniz gibi tüm bu eklediğiniz bileşenlerin kod yapısını inceleme şansınada sahipsiniz.

HTML/CSS/JS kodları üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz gibi Pingendo ile farklı çözünürlüklerde tasarlamış olduğunu sayfaların nasıl görüntüleneceğini test etme imkanına da sahip olacaksınız.

Sonuç olarak Pingendo, tüm web tasarımcıları ve geliştiricilerinin bilgisayarlarında yer alması gerektiğini düşündüğüm başarılı bir yazılımdır.