Piri

Piri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 253
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Poi Labs

Piri uygulamasıyla Türkiye'nin en çok seyahat eden rehberi eşliğinde İstanbul, Edirne şehir turu atıyorsunuz.

Piri, İstanbul, Edirne gibi gezip görülmesi gereken fazlasıyla yerin olduğu şehirlerde düzenlenen pahalı tur gezilerine katılamayan insanlar için düşünülmüş şehir turu uygulaması. Tur şirketlerine bağlı kalmadan dilediğiniz zaman evinizden çıkıp keşfe çıkabiliyorsunuz. Yol boyunca Türkiye’nin en iyi ses prodüktörlerinden Erkan Altınok’un sesi eşliğinde geziyorsunuz.

Belli bir programa bağlı kalınarak yapılan tur gezilerinden sıkıldıysanız Piri ile kesinlikle tanışmalısınız. Şu an için İstanbul’un 4 yeri ve Edirne’de (Mimar Sinan’ın İzinde) olmak üzere beş farklı şehir turu yapabildiğiniz uygulamada tur boyunca Türkiye’nin en çok seyahat eden rehberi Saffet Emre Tonguç’un hikayelerini de dinliyorsunuz. Unutmadan, turları önceden indirip (yaklaşık 20 TL ödeyip satın alıyorsunuz) çevrimdışı gezme şansına da sahipsiniz.

Tabii ki rotanızı çizerek harita üzerinden emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olan Piri’nin güzel bir özelliği de gezmeye ara verip mola vermek istediğinizde mekan önerilerinde bulunması.