Pixel Car Racer APK

Pixel Car Racer APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 500
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Studio Furukawa

Pixel Car Racer APK Android telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz retro araba yarışı oyunu.

Pixel Car Racer APK, eski DOS oyunlarına özlem duyanlar için özel olarak hazırlandığını düşündüğüm Android platformunda ücretsiz indirilebilir araba yarışı oyunu. Vaktinin en iyi grafiklerini sunan yarış oyununda drag veya serbest sokak yarışlarına katılabiliyorsunuz. Amacınız sokakların en çılgını olduğunuzu göstermek.

Pixel Car Racer APK İndir

Atari döneminden bu yana oyun oynayan biri olarak nostalji yaşayacağınız oyunda Japon, Avrupa, Amerika arabalarından dilediğinizi seçip (toplamda 50 araba garajda sizi bekliyor) yarışlara katılıyorsunuz. Aracınızın performansını test edeceğiniz kalkış yarışı veya sınırları zorlayacağınız sokak yarışı arasından seçiminizi yapıyorsunuz.

Yarışlarda gösterdiğiniz performansla kazandığınız parayı yeni bir araba satın alarak veya mevcut yarıştığınız arabanın parçalarını yenileyerek harcama şansına sahipsiniz. Parça demişken oyunda binlerce araba parçası mevcut ve özelleştirme ekranı detaylı.

Oyunda seçebileceğiniz üç farklı zorluk bulunuyor. Zorlukları arttıkça çeşitli yarışları tamamlamak ve kazanmak ve/veya görev belirlemek için daha fazla para kazanıyorsunuz.

  • Beginner: Acemi modunda arabanız otomatik olarak yönlendiriliyor ve lastiklerinizi ısıtmanız gerekiyor. Hızlanma tuşuna basarak lastikleri ısıtabilirsiniz. Lastikleri yaktıktan sonra başlamaya hazırlanıyorsunuz. Hazır olun işareti söndüğünde 2.5 saniyelik geri sayım başlıyor. Işıklar yeşil olduğunda hızlanmaya basarak arabanızı çalıştırıyorsunuz.
  • Amateur: Amatör modu, başlangıç seviyesinden farklı olarak + ve - butonları kullanarak vites yükseltip düşürdüğünüz bir mod. Amatör modda başlangıç moduna göre yüzde 33 daha fazla para kazanıyorsunuz.
  • Expert: Uzman modunda başlangıç çizgisinden uzakta durmuyorsunuz. Yani ışık yanana kadar çizgiye basmanız gerekiyor. Bu noktaya geldiğinizde nitro debriyaj ve gaz pedalıyla motoru frenleme yeteneğine sahip oluyorsunuz. Uzman modunda başlangıç moduyla aynı para kazanıyorsunuz. Arabayı çalıştırmak için debriyajı bırakıp gaz pedalına basılı tutmanız gerekiyor. Vites değiştirmek için debriyaja basılı tutmanız, yukarı aşağı vites butonuna basmanız ve ardından debriyajı bırakamanız gerekiyor.

Serbest sürüş modunda çeşitli arabalarla drag yarışında deneyim kazandıktan sonra turnuvalar olarak bilinen profesyonel drag yarışlarına katılabilirsiniz. Turnuva yarışlarında vites manuel olarak ayarlı ve tüm drag yarışları 400 metre uzunluğunda. Hava durumu/günün saati, varsayılan olarak gündüz ayarlı; değiştiremiyorsunuz. Her biri belirli sınıfta araba gerektiren ve arabanızda yaptığınız geliştirmelere bağlı olarak üç tür turnuva var. Turnuvaları oldukça rekabetçi hale getiren, performans ve beceri açısından siz ve arabanıza eşit olan rastgele yapay zeka yönetiminde sürücülerle karşılaşacağınız üç eleme var.