Police Cop Duty Training

Police Cop Duty Training

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,771
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AppStream Studios

Police Cop Duty Training oyununda polis memuru olmak için birbirinden zorlu eğitimleri tamamlamanız gerekiyor.

Police Cop Duty Training, mobilin yanı sıra Windows tablet ve bilgisayarlarda da oynanabilen hem oynanabilirlik yönünde hem de görsel olarak oldukça başarılı bir polis eğitim oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Ücretsiz indirip oynayabildiğimiz polis eğitim oyununda polis olabilmek için hangi eğitimlerden geçilmesi gerektiğini öğreniyoruz. Uygulamalı eğitimlerimizde kimi zaman koşuyor, kimi zaman yüksek duvarları aşıyor, kimi zaman son hız kaçıyor, kimi zaman da polis aracını kullanıyoruz. Eğitimlerimiz üç bölüm olarak karşımıza çıkarılıyor. İlk bölümde zıplama, ikinci bölümde sürüş, son bölümde de atış yeteneğimizi ortaya çıkarıyoruz. Her bölüm için ayrılmış bir süre var ve süre fazla oyalandığımızda yetişemeyeceğimiz kadar kısıtlı.

Bazen atlı olarak, bazen arabalı, bazen özel eğitimli köpeklerle birlikte gördüğümüz polis memurlarından biri olmaya çalıştığımız oyunda kontrolü sağlamak için ekranın sağ ve sol yanına yerleştirilmiş butonları kullanıyoruz. Polis memurunu ve aracı nasıl kontrol edeceğimiz gösterilmese de ilk oynayışta neyin nasıl olduğunu rahatlıkla bulabileceğimiz kadar kolay bir kontrol sistemi mevcut. Keşke farklı kontroller de sunulsaydı ve özelleştirebilseydik…

Polis oyunlarına ilginiz varsa kesinlikle indirip incelemeniz gereken bir oyun olduğunu düşündüğüm Police Cop Duty, platformun en iyisi diyebilirim.