PolyRace

PolyRace

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 93
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BinaryDream

PolyRace bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

PolyRace bize bilim kurgu tabanlı bir yarış tecrübesi sunan bir yarış oyunu.

Hovercraft adı verilen araçları yarıştırdığımız bir oyun olan PolyRace'de bu araçlarla süper hızlara çıkarak rakiplerimizi geride bırakmaya çalışıyoruz. Oyunda kullandığımız hovercraftlar yere temas etmeden havada süzülerek yol alabiliyorlar; bu nedenle araçların kontrol dinamikleri de bir hayli ilginç. Oyunda bu araçlarla yol alırken reflekslerimizi kullanarak karşımıza çıkan ağaçlar, tepeler ve duvarlar gibi engellere çarpmamamız ve kaza yapmamamız gerekiyor. Araçlarımız oldukça hızlı yol alabildikleri için bu iş heyecan verici bir tecrübeye dönüşüyor ve bolca adrenalin salgılıyoruz.

PolyRace'in güzel yönü oyundaki yarış pistlerinin rastgele bir şekilde oluşturulması. Yani oyunu oynadıkça pistleri ezberleyebilmeniz mümkün değil. Bu syaede her yarışınız size farklı bir heyecan yaşatıyor, bir sonraki adımınızın ne olacağını önceden kestiremediğiniz için sürekli reflekslerinizi kullanmanız gerekiyor.

PolyRace içinde 4 farklı hovercraft yer almakta. Bu araçlar kendilerine has sürüş dinamiklerine sahipler. Oyunu dilerseniz tek başınıza, dilerseniz multiplayer modunda oynayabilmektesiniz. Ayrıca oyunda farklı oyun modları da yer alıyor.

PolyRace'in grafiklerinin mobil oyunlar seviyesinde olduğu söylenebilir. Oyunun grafik kalitesi çok yüksek olmasa da oynanıştaki eğlenceli yapı bu açığı kapatabiliyor. PolyRace'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 520m veya Intel HD 4600 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 300 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme