Popüler Mekanlar

Popüler Mekanlar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88
  • DOSYA BOYUTU 0.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Burak KÖSE

Popüler Mekanlar, çevrenizdeki gözde mekanları keşfetmenize yardımcı olan bir Windows 8 uygulamasıdır.

Popüler Mekanlar, bulunduğunuz veya ilk kez gideceğiniz bir şehirdeki en popüler mekanları gösteren tamamen Türkçe ve ücretsiz bir Windows 8 uygulamasıdır. Tamamen yabancısı olduğunuz şehirde size rehberlik eden bu pratik uygulama basit ve şık tasarlanmış arayüz ile gelmektedir.

Dünya genelinde milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan, hem web hem de mobil platformlarda kullanılabilen popüler mekan keşfetme ve yorumlama sitesi Mekanist’ten esinlenerek hazırlanmış bu uygulama çevrenizde en çok ilgi gören mekanları keşfetmenize yardımcı oluyor. Daha önce orada bulunmuş kişilerin tavsiyelerini inceleyebilir, mekan fotoğraflarına göz atabilir, kendiniz bir fotoğraf yükleyebilir ve yorumda bulunabilirsiniz.

Oldukça ufak boyutlu olan uygulama konumunuzu tespit ederek (Uygulamayı ilk açtığınızda sizden onay isteniyor.) çevrenizdeki popüler mekanları listeliyor. Bu mekanlar check-in sayılarına göre belirleniyor. Herhangi birine dokunduğunuzda o mekan hakkında paylaşılan yorum ve fotoğrafları görebiliyorsunuz. Tabii ki mekanların görüntülenmesi için aktif internet bağlantınızın olması gerekiyor.

Popüler Mekanlar, Mekanist  kadar başarılı olmasa da hem kolay kullanılabilir olması, hem sade olması, hem de Türkçe dil desteği sunması yönünden denenebilir. Uygulamanın Windows Mağazası’nda tam not almayı başaran ender uygulamalardan biri olduğunu da belirteyim.