PosteRazor

PosteRazor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,681
  • DOSYA BOYUTU 0.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alessandro Portale

PosteRazor ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızdan kendi posterlerinizi yaratın.

PosteRazor, yüksek çözünürlüklü fotoğrafları poster haline getirmenize ve yazıcıdan bastırmanıza yardımcı olan bir uygulama. Hazırladığınız posterleri A3, A4 gibi standart parçalara ayırabilen, bu parçaları birleştirerek büyük posterler elde etmenizi sağlıyabilen PosteRazor, ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bu yazılım sayesinde büyük ölçekli bir yazıcınız olmasa bile duvar posterleri hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamaya yüksek çözünürlüklü bir grafik dosyası sağlamak ve istediğiniz boyutu belirtmek.

 

Programın desteklediği fotoğraf dosya biçimleri:

BMP, DDS, Dr. Halo, GIF, ICO, IFF, JBIG, JNG, JPEG/JIF, KOALA, LBM, Kodak PhotoCD, MNG, PCX, PBM, PGM, PNG, PPM, PhotoShop PSD, Sun RAS, TARGA, TIFF, WBMP, XBM, XPM

*PDF output : PDF output ile hazırladığnız dosyaları yüksek kalitede fakat sağlam bir sıkıştırmayla saklıyabilme imkanınızda bulunan bu program kaynak dosyayı belirtmeniz halinde PDF olarak dosya çıktısı almanızı sağlıyor. PDF versiyonu 1.4 programda Acrobat Readerın verisyon 4'ünden yüksek bütün versiyonları ile okunabilir PDFler hazırlıyor olucaksınız.