Potatoshare Android Data Recovery

Potatoshare Android Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,440
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Potatoshare Android Data Recovery ile Android cihazınızdan silinen dosyaları geri getirebilirsiniz

Bu program maalesef artık indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere göz atmak isterseniz Dosya Kurtarma kategorimize göz atabilirsiniz.

Potatoshare Android Data Recovery Android akılllı tablet veya telefon kullanıcılarına bu cihazlarından silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir Android dosya kurtarma programıdır.

Android cihazlarda yanlışlıkla dosya silinmesi sıkça yaşanan bir durumdur. Dokunmatik özelliğe sahip bu cihazlarda tek bir dokunuş önemli fotoğraflarımızın, videolarımızın veya diğer dosyalarımızın silinmesine neden olabiliyor. Android sisteminin bir diğer kötü yanı ise silinen dosyaların Windows işletim sistemi gibi normal yollarla geri getirilememesidir. Herhangi bir geri dönüşüm kutusunun olmadığı Android işletim sisteminde silinen dosyalara erişmek mümkün olmamakta. Bu nedenle bize Android cihazlarımızdan dosya kurtarmak için özel bir çözüm gerekiyor.

Bu özel çözümlerden olan Potatoshare Android Data Recovery bize bilgisayarımız üzerinden Android cihazımızdan silinen dosyaları arayabilme ve bulunan dosyaları geri getirebilme imkanı sunuyor. Porgramı kullanarak masaüstünüzden kolayca dosya kurtarma işlemini gerçekleştirebiliyor ve bilgisayarınızın tüm gücünden yararlanabiliyorsunuz.

Potatoshare Android Data Recovery kullanışlı arayüzü sayesinde size dosya kurtarma işlemleri süresince adım adım yardımcı oluyor. Bu sayede menüler arasında kaybolmadan aradığınız dosyalara ulaşıp kurtarabiliyorsunuz. Programın güzel bir özelliği kurtarılacak fotoğraflar için küçük önizleme görüntüleri sunmasıdır. Bu özellik sayesinde aradığınız fotoğrafları tespit etmeniz çok daha kolay bir hale geliyor.