Pratik Radyo

Pratik Radyo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 854
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gökhan Türedi

Pratik Radyo uygulaması ile sevdiğiniz radyo kanalları cebinizde.

Not: Pratik Radyo uygulama marketinden kaldırıldığı için alternatif olarak kullanabileceğiniz "RadioActive" uygulamasına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Pratik Radyo, favori şarkıcılarınızın en iyi parçalarını sizlere ulaştıran radyo kanallarını Android telefonunuza taşıyan ücretsiz bir uygulamadır. Kolay kullanılabilirliği ve sade tasarlanmış arayüzü ile dikkat çeken radyo uygulamasında tarzına en uygun şarkıları çalan radyo kanallarını kolayca bulabilirsiniz.

Aralarında Metro FM, Power FM, Powertürk, Numberone, Karnaval, Joy Türk, Slow Türk, Best FM gibi popüler radyo kanallarının da bulunduğu, sevdiğiniz yerli ve yabancı parçaları 7 / 24 sizlerle buluşturan birçok radyo kanalını dinlemenize imkan tanıyan Pratik Radyo uygulaması ile nerede olursanız olun o anki ruh halinizi yansıtan radyo kanallarını kolayca bulabilir, müziğin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Arka planda çalma özelliği sayesinde sosyal ağ hesaplarınıza bakarken, internette gezinirken veya belgeleriniz üzerinde çalışırken müziğin ritminden kopmamanızı sağlayan uygulamanın arama işlevinden yararlanarak favori radyo kanalınızı hemen bulabilir, dilerseniz favorilerinize ekleyebilirsiniz.