Prince of Persia 2008 Türkçe Yama

Prince of Persia 2008 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,276
  • DOSYA BOYUTU 32.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Prince of Persia 2008 Türkçe Yama, dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Prince of Persia'nın 4. oyunu olan 2008'in Türkçe yamasıdır.

Prince of Persia 2008 Türkçe Yama, dünyaca popüler oyunun ilk 3 serisinden sonra çıkartılan fakat konusunun ilk 3 oyunla tamamen koparılarak farklı bir hikayeye giriş yapacağınız Prince of Persia 2008'in Türkçe yamasıdır.

OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan yama ile oyunun tüm menü ve altyazılarını Türkçeleştirebilirsiniz. Fakat eğitim bölümünde oluşan bir problemden dolayı bu kısımdaki çeviriler yapılmamıştır. Eğitim bölümü dışında yama oyunu tamamen Türkçe'leştirmektedir.

Oyunun bu serisinde Prens ile çölde kaybolacak ve Dünyanın yok oluşu ile karşı karşıya kalacaksınız. Dünyayı kurtarmanın tek yolu ise Ahriman adı verilen tanrıyı hapesetmek. Size bu heyecanlı yolculuğunuzda Elika isimli bir kız yardım edecek. Kendisinin büyülü güçleri bulunuyor. Dünyayı kurtarmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. İyi eğlenceler.

Kurulum:

Sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz yamanın kurulum dosyasını çalıştırarak sorunsuz ve hızlıca kurabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra oyun Türkçe olmuş olacaktır.